1. Je bent hier:
  2. home
  3. onze club: club records

Onze Club Records

Atletiek Klub Uithoorn (AKU) heeft een lange traditie, waarin over de jaren menig record is verbroken. Als vereniging proberen wij een zo accuraat mogelijk overizcht bij te houden van de bij ons bekende clubrecords per leeftijdscategorie en onderdeel. En het is absoluut een indrukwekkende lijst geworden door de jaren heen! De overzichten zijn terug te vinden onder de sectie Jeugd, Senioren en Lopersgroep.
 
Maar .... met het grote aantal AKU-atleten dat ieder weekend actief is, kan het natuurlijk zijn dat er ergens stiekem een record is verbroken en dat wij dat gemist hebben.

Dus .... mocht je een record hebben verbroken, stuur dan categorie, datum, afstand en tijd INCLUSIEF bewijs (link naar bijvoorbeeld uitslagen of finishfoto) naar ons toe en wij passen het overzicht aan!

Medailles Nederlandse Kampioenschappen

NK Goud

Naam Onderdeel NK Jaar Plaats
Marcel de Jong - Thom de Wildt - Theo Verhaar - Bas de Bruin 4 x 800 m Estafette Jun. A 2002 Amstelveen
Ivo de Bruin Discuswerpen Junioren B 2002 Assen
Ivo de Bruin Discuswerpen Junioren B 2003 Lisse
Ivo de Bruin Discuswerpen Junioren A 2005 Helmond
Eva Lubbers Hoogspringen Junioren B 2007 Utrecht
Eva Lubbers Hoogspringen (indoor) Junioren B 2008 Gent (B)
Eva Lubbers Hoogspringen (indoor) Junioren B 2009 Apeldoorn
Eva Lubbers 200 m Junioren B 2009 Emmeloord
Wouter Heinrich 2.000 m Steeple Junioren B 2009 Emmeloord
Githa de Wildt - Eva Lubbers - Kim Hittinger - Helen van Rossum 4 x 400 m Estafette Jun. B 2009 Amstelveen
Anouk Claessens 5.000 m Studenten 2011 Groningen
Bram Anderiessen NK Cross Junioren C 2014 Kerkrade
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Junioren C 2014 Apeldoorn
Bram Anderiessen 1.500 m Junioren C 2014 Amsterdam
Bram Anderiessen NK Cross Junioren B 2015 Kerkrade
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Junioren B 2015 Apeldoorn
Bram Anderiessen 3.000 m Junioren B 2015 Breda
Bram Anderiessen 1.500 m Junioren B 2015 Breda
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Junioren B 2016 Apeldoorn
Bram Anderiessen NK Cross Junioren B 2016 Oldenzaal
Bram Anderiessen 1.500 m Junioren B 2016 Breda
Bram Anderiessen NK Cross Junioren A 2017 Amsterdam
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Junioren A 2017 Apeldoorn
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Senioren 2017 Apeldoorn
Bram Anderiessen 800 m Junioren A 2018 Utrecht
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Junioren A 2018 Apeldoorn
Lotte Krause 3.000 m (indoor) Senioren 2018 Apeldoorn
         

NK Zilver

Naam Onderdeel NK Jaar Plaats
Tim Verlaan 400 m Horden Junioren A 1997 Amsterdam
Femke Schuurman 800 m Junioren A 1998 Vught
Eva Lubbers Hoogspringen Junioren B 2008 Groningen
Eva Lubbers Verspringen Junioren B 2008 Groningen
Eva Lubbers Hoogspringen (indoor) Senioren 2009 Apeldoorn
Kees Verkerk 200 m Masters 2009 Ooosterhout
Eva Lubbers 100 m Junioren B 2009 Emmeloord
Eva Lubbers 200 m Senioren 2009 Amsterdam
Linda van Rossum - Eva Lubbers - Helen van Rossum - Githa de Wildt 4 x 100 m Estafette Jun. B 2009 Amstelveen
Wouter Heinrich 1.500 m Junioren B 2010 Zwolle
Helen van Rossum 100 m Horden Junioren A 2010 Zwolle
Kim Hittinger 800 m (indoor) Junioren B 2011 Apeldoorn
Lotte Krause 1.500 m (indoor) Junioren A 2011 Apeldoorn
Wouter Heinrich 3.000 m (indoor) Junioren A 2011 Apeldoorn
Eva Lubbers 200 m Junioren A 2011 Alphen a/d Rijn
Jolanda ten Brinke 10 km (weg) Vrouwen 40 2011 Tilburg
Eva Lubbers 200 m Senioren 2012 Amsterdam
Marije Doddema 400 m Horden Junioren A 2013 Eindhoven
Marije Doddema 400 m Horden Junioren A 2014 Amsterdam
Lotte Krause 1.500 m (indoor) Senioren 2016 Apeldoorn
Lotte Krause NK Korte Cross Senioren 2016 Oldenzaal
Lotte Krause 1.500 m Senioren 2016 Amsterdam
Bram Anderiessen 800 m Junioren A 2017 Vught
Bram Anderiessen 1.500 m (indoor) Senioren 2018 Apeldoorn
Bram Anderiessen 3.000 m (indoor) Senioren 2019 Apeldoorn
Kirsten Otten 800 m Junioren A 2019 Alphen a/d Rijn
Lotte Krause 1.500 m (indoor) Senioren 2020 Apeldoorn

NK Brons

Naam Onderdeel NK Jaar Plaats
Tim Verlaan 400 m Horden Junioren A 1998 Vught
Femke Schuurman 800 m Senioren 2000 Tilburg
Tim Verlaan 400 m Horden Senioren 2000 Tilburg
Tim Verlaan 400 m Horden Senioren 2002 Sittard
Ivo de Bruin Discuswerpen Junioren A 2002 Sittard
Femke Schuurman 800 m (indoor) Senioren 2004 Gent (B)
Kees Verkerk 200 m Masters 2007 Veldhoven
Kees Verkerk 200 m Masters 2008 Veldhoven
Wouter Heinrich 3.000 m (indoor) Junioren B 2009 Apeldoorn
Eva Lubbers 200 m (indoor) Senioren 2010 Apeldoorn
Simone de Jong Hinkstapspringen Junioren A 2010 Zwolle
Eva Lubbers 200 m Junioren A 2010 Zwolle
Helen van Rossum 400 m Horden Junioren A 2010 Zwolle
Kees Verkerk 200 m Masters 2010 Oosterhout
Linda van Rossum - Eva Lubbers - Helen van Rossum - Githa de Wildt 4 x 100 m Estafette Jun. A 2010 Amstelveen
Eva Lubbers 60 m (indoor) Junioren A 2011 Apeldoorn
Lotte Krause 3.000 m (indoor) Studenten 2011 Apeldoorn
Eva Lubbers 100 m Junioren A 2011 Alphen a/d Rijn
Jolanda ten Brinke Halve Marathon (weg) Vrouwen 40 2011 Breda
Eva Lubbers 100 m Senioren 2012 Amsterdam
Eva Lubbers 60 m (indoor) Senioren 2013 Apeldoorn
Linda van Rossum 200 m Senioren 2013 Amsterdam
Marije Doddema 400 m (indoor) Junioren A 2014 Apeldoorn
Lotte Krause NK Korte Cross Senioren 2015 Kerkrade
Loek Janmaat 3.000 m (indoor) Junioren B 2016 Apeldoorn
Lotte Krause 1.500 m (indoor) Senioren 2018 Apeldoorn
Bram Anderiessen 1.500 m Senioren 2018 Utrecht
Lotte Krause 1.500 m Senioren 2018 Utrecht
Lotte Krause 3.000 m (indoor) Senioren 2020 Apeldoorn

Clubrecords Dames Baan

Onderdeel Naam Prestatie Datum Plaats
100 m Eva Lubbers 11.58 sec 12.05.2012 Hoorn
150 m Eva Lubbers 17.87 sec 05.05.2012 Lisse
200 m Eva Lubbers 23.51 sec 02.06.2012 Geneve (Sui)
300 m Marije Doddema 42.17 sec 09.05.2015 Lisse
400 m Femke Schuurman 56.92 sec 15.05.1999 Hoorn
800 m Femke Schuurman* 2.06.03 min 25.05.2002 Nijmegen
1.000 m Lotte Krause 2.45.45. min 18.05.2019 Lisse
1.500 m Lotte Krause 4.18.39 min 30.06.2016 Leuven (B)
1.609 m Femke Schuurman 5.10.6 min 15.09.1999 Santpoort
3.000 m Lotte Krause 9.21.23 min 21.06.2019 Utrecht
5.000 m Lotte Krause 16.12.82 min 30.08.2019 Utrecht
100 m Horden Helen van Rossum 14.85 sec 16.06.2012 Amsterdam
400 m Horden Marije Doddema 1.01.63 min 11.06.2016 Leiden
Verspringen Eva van Schie 5.43 meter 13.05.2001 Zaandam
Hinkstapspringen Evan van Schie 10.94 meter 05.05.1996 Huizen
Hoogspringen Idske Boor 1.50 meter 19.04.1998 Amstelveen
Kogelstoten Eva Lubbers 9.68 meter 23.09.2012 Etten-Leur
Speerwerpen Tessa Wielage 32.06 meter 19.06.1994 Santpoort
Discuswerpen Tessa Wielage 30.56 meter 19.06.1994 Santpoort
Werp 3-kamp Yvonne Beumer 1.599 pnt 20.10.1996 Amsterdam
Sprint 3-kamp Monique Egbers 1.033 pnt 26.07.1985 Amsterdam
Spring 3-kamp Evan van Schie 1.745 pnt 17.08.1997 Aalsmeer
4-kamp Eva van Schie 1.785 pnt 13-05-2001 Zaandam
4 x 100 m Linda van Rossum - Simone de Jong - Eva Lubbers - Helen van Rossum 49.59 sec 23.09.2012 Etten-Leur
Zweedse Estafette Githa de Wildt - Linda van Rossum - Helen van Rossum - Simone de Jong 2.25.19 min 24.06.2012 Spijkenisse
  * trainingslid      

Clubrecords Heren Baan

Onderdeel Naam Prestatie Datum Plaats
100 m Tim Verlaan 11.2 sec 23.09.2001 Uithoorn
200 m Jon Schouwenaar* 21.86 sec 27.02.2018 Haarlem
400 m Jon Schouwenaar* 47.66 sec 13.07.2017 Utrecht
800 m Bram Anderiessen 1.50.80 min 22.08.2020 Grootebroek
1.000 m Bram Anderiessen 2.22.66 min 18.05.2019 Lisse
1.500 m Bram Anderiessen 3.41.62 min 15.06.2019 Nijmegen
1.609 m Remi Bouwmeester 4.29.2 min 16.08.2002 Alkmaar
2.000 m Remi Bouwmeester 6.22.98 min 18.03.2001 Amstelveen
3.000 m Bram Anderiessen 7.55.46 min 16.02.2019 Apeldoorn
5.000 m Bram Anderiessen 14.22.16 min 30.08.2019 Utrecht
10.000 m Dirk Plasmeijer 32.14.6 min 27.10.1985 Beverwijk
110 m Horden Tim Verlaan 16.0 sec 19.09.1999 Lelystad
400 m Horden Tim Verlaan 51.51 sec 08.06.2002 Leiden
3.000 m Steeple Bert de Boer 9.55.0 min 03.09.1986 Leiden
Verspringen Hans Hermans 6.18 meter 09.05.1999 Amsterdam
Hoogspringen Olaf Teekamp 1.75 meter 23.06.1985 Beverwijk
Kogelstoten Ivo de Bruin* 13.82 meter 03.05.2008 Lisse
Speerwerpen Edgar berger 47.68 meter 07.05.1996 Lelystad
Discuswerpen Ivo de Bruin* 49.54 meter 27.06.2008 Leiden
Sprint 2-kamp Jack Pruyssers 1.239 pnt 07.04.1984 Utrecht
Sprint 3-kamp Olaf Teekamp 704 pnt 26.07.1985 Amsterdam
Werp 3-kamp Harold Duikersloot 1.262 pnt 21.04.1991 Amsterdam
10-kamp Bert de Boer 4.087 pnt 23/24.08.1986 Heerhugowaard
4-kamp Tim Verlaan* 2.225 pnt 29.09.2002 Uithoorn
4 x 100 m Hans Hermans - Tim Verlaan - Menno Liebregts - Remi Bouwmeester 46.0 sec 09.05.1999 Amsterdam
4 x 400 m Jon Schouwenaar - Lennart de Looze - Tim Zandee - Thijs Heemskerk 3.43.21 min 28.09.2019 Amstelveen
4 x 800 m Marcel de Jong - Remi Bouwmeester - Wouter Heinrich - Erwin Koopstra 8.37.57 min 27.09.2009 Amstelveen
Zweedse Estafette Jon Schouwenaar - Lennart de Looze - Tim Zandee - Thijs Heemskerk 2.05.97 min 28.09.2019 Amstelveen
  * trainingslid